Elektroniczny kwartalnik literacki poświęcony fantastyce, adresowany zarówno do czytelników literatury fantastycznej, jak i miłośników dobrej prozy, ciekawej publicystyki związanej z literaturą s.f. i fantasy oraz solidnej krytyki literackiej.

 „Fantasy & Science Fiction” to polska edycja legendarnego amerykańskiego „The Magazine of Fantasy & Science Fiction” − jednego z najbardziej znanych i lubianych na świecie czasopism publikujących literaturę fantastycznonaukową i fantasy oraz związaną z nią publicystykę. Misją polskiej edycji „F&SF” jest dostarczanie naszemu czytelnikowi tego, co szeroko pojmowana literatura fantastyczna ma najlepszego do zaoferowania: opowiadań i nowel światowych mistrzów i debiutantów oraz polskich autorów, wywiadów z luminarzami fantastyki, ciekawej publicystyki, a wreszcie dogłębnych recenzji najciekawszych książek na rynku polskim oraz anglojęzycznym.

W Polsce nasz pierwszy numer pojawił się w sprzedaży zimą 2010 roku. Między lutym 2010 a grudniem 2011 opublikowaliśmy sześć numerów pisma na papierze. Zimą 2012 roku rozstaliśmy się z wydawnictwem Powergraph i zadecydowaliśmy o tymczasowym zawieszeniu działalności. Po kilkumiesięcznej przerwie postanowiliśmy wznowić publikację pisma wyłącznie w wersji elektronicznej. Pierwszy numer elektroniczny „F&SF” jest już dostępny w sprzedaży w formatach mobi oraz epub.